Difference between revisions of "User:SirJay07"
Jump to navigation
Jump to search
| Line 47: | Line 47: | ||
{|class="wikitable sortable" | {|class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
| − | ! ID !! Icon !! Form !! | + | ! ID !! Icon !! Form !! Original Trainer |
|- | |- | ||
| − | | 72267 || [[File:004.png|center|30px]] || Normal || | + | | 72267 || [[File:004.png|center|30px]] || Normal || {{Discord Users|578720079999533067}} |
|- | |- | ||
| − | | 78372 || [[File:004.png|center|30px]] || Normal || | + | | 78372 || [[File:004.png|center|30px]] || Normal || {{Discord Users|455001102056947714}} |
|- | |- | ||
| − | | 79355 || [[File:004_f2.png|center|30px]] || Elaria || | + | | 79355 || [[File:004_f2.png|center|30px]] || Elaria || {{Discord Users|343967755977883650}} |
| − | |} | ||
Revision as of 02:45, 21 July 2020
| |||||||||||||||||||
| ID | Icon | Form | Original Trainer |
|---|---|---|---|
| 72267 | Normal | Vulpix037#0537 | |
| 78372 | Normal | danielcm | |
| 79355 | Elaria | ploo_ |
